+420 603 540 531 moon@email.cz

Perfektní řešení na to jak získat zpět svou krásnou postavu! A zbavit se celulitidy

Jak vylepšíte svojí postavu za méně než 5 týdnů, aniž byste museli držet drastickou dietu nebo urputně cvičit?
(Tohle Vám bude fungovat i když jste nikdy předtím nic takového nedělali a nemáte žádné zkušenosti s formováním postavy)

Věděli jste, že 80 až 90 % dospělých žen trpí nějakou formou celulitidy, lehce i výrazně povolenou kůží na těle, nějakými těmi faldíky navíc? Že s tím většina nic nedělá, nebo své pokusy nikdy nedotáhnou k viditelným výsledkům? Nechají to být dokud jim to nepřinese zdravotní nebo společenské potíže a potom toho litují?

Vaším problémem může být také to:  že v dnešní době jsme všichni zahlceni spoustou podnětů a informací jak svou postavu vylepšit: všemožné diety, zázračné pilulky, přístroje, cviky na všechny možné partie, chirurgické zákroky, že už člověk nemá možnost se soustředit na to nejdůležitější a udělat ten správný první krok – správně a systematicky začít.

Nebo neuděláte nic, co má skutečně smysl a ve správném pořadí, nevylepšíte svůj vzhled, nedosáhnete svých cílů a přání a vaši známí a blízcí vám nebudou říkat jak vypadáte úžasně.

Naštěstí pro Vás, je tu řešení. Dovolte nám, bychom vás seznámili s funkčním systémem na zlepšení postavy. Řešení jak rychle nastartovat proces hubnutí nebo dosáhnout  vyrýsované postavy.

Jak to probíhá a co můžete očekávat.

Aktivně hubněte jeden měsíc s odborníky ze SKINMEDICS a celosvětově uznáváným přístrojem BTL UNISON – EMTONE , který je pouze jeden v Jižních Čechách. Za jeden měsíc zformujete svojí problematickou část těla (nohy, zadek, břicho)
Budete mít pocit omlazení, lehkosti, krásně vyhlazenou pokožku a budete vypadat skvěle.
Co se během ošetření děje?
Rozhýbe  se LYMFATICKÝ SYSTÉM – přístroj BTL Unison svým působením na vnitřní struktury pokožky dokáže rozproudit lymfu a začít rychleji odplavovat odpadní látky a tuky.
Aktivuje se štěpení tuků, mezibuněčný prostor se rozvolňuje a působení mechanické a tepelné energií silně útočí na tukové buňky ze kterých se vyplavuje přebytečný tuk.
Pokožka se zbavuje uložených toxinů. Tím že se zvýší lymfatický tok, podpoří se průtok krve a tukové buňky se zmenší,  z mezibuněčného prostoru se vyplavují  nahromaděné odpadní látky , se kůže krásně vypne a vyniknou přirozené kontury postavy.
Zpevněte tělo a kůži, speciální technologie umožňuje dokonalé vypnutí kůže, tím že posiluje remodeluje kolagenová vlákna, opravuje vlákna která jsou poškozená a zlepšuje ztrátu elasticity kůže.Kůže je pak krásná a hladká.
Výrazného zpevnění, zeštíhlení a vyhlazení ošetřované oblasti se dosáhne už během čtyř sezení. Výsledky jsou viditelné a měřitelné.

CENÍK BTL UNISON   

 • 1 sezení Břicho……………………….. 3500
 • 1 sezení Břicho a boky…………….. 4900
 • 1 sezení Zadek………………………… 3900 
 • 1 sezení Celá stehna……………….  5500 
 • 1 sezení Přední strana stehen…. 3900 
 • 1 sezení Zadní strana stehen…… 3900 
 • 1 sezení zadní stehna a zadek … 5500
 • 1 sezení Paže ………………………….. 3900

AKCE

„SUPER BODY“ AKCE 3 sezení +1 ZDARMA „super péče za nejlepší ceny“, lze koupit do 31.8.2022 a vypotřebovat do 15.12.2022. Balíček lze koupit na recepci Skinmedic nebo napište na telefon +420 603 540 531 slovo „SUPER BODY“ a partii ošetření o kterou máte zájem a my Vám zašleme podklady k platbě. Po zaplacení Vám pošleme elektronický poukaz na 4 sezení přímo na Váš e-mail. ….. AKCE 3+1 ZDARMA !!!!

  •  AKCE K ZAKOUPENÍ POUZE DO 31.8.2022  …….ULOVTE SI TUTO AKCI   TŘEBA I JAKO VÁNOČNÍ DÁREK  :-)

  Objednávejte na tel. +420 603 540 531 Sabina Brožek

   

  RECENZE

  VERONIKA KAŠÁKOVÁ

  česká modelka a finalistka České Miss 2014

  „Vyzkoušela jsem to jako první v Čechách, a navíc je to velmi příjemná hodinová terapie, která opravdu nebolí, je to spíš příjemná masáž jako lávovými kameny a opravdu to funguje.

  SPUSTIT VIDEO