+420 603 540 531 moon@email.cz

AKCE KONČÍ ZA

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

AKCE Lifting – podbradek a krk
BALÍČEK SE SLEVOU 25%

CENA za 4 ošetření 6000 Kč TEĎ JEN 4500 Kč

  • Unikátní metoda zmenšení podbradku
  • Vyhlazení a vypnutí krku
  • Dlouhodobý výsledek.
  • INTENZIVNÍ LIFTING bez omezení běžného denního režimu.
  • V krátkém čase a silně zpevní apokožku a vyhladí i jemné a hlubší vrásky.
  • Bez použití injekčních metod, výplní nebo chirurgických zákroků.

DLOUHODOBĚ VIDITELNÉ VÝSLEDKY HNED PO PRVNÍM OŠETŘENÍ 

 

Lifting – podbradek a krk

Podbradek a krk na nás můžou velice rychle prozradit náš věk. Proto je důležité se starat i o viditelné oblasti obličeje. Liftingem zpevníme kontury obličeje, vyhladíme jemné i středně hluboké vrásky a redukujeme přebytečný podkožní tuk. Podbradek se zmenší, pokožka na lícních kostech se vypne  a krk se viditelně vyhladí. 

Viditelného efektu docílíme tak že remodelujeme kolagenní strukturu a aktivujeme fibroplasty ke tvorbě nových kolagenních vláken. To znamená že se kůže viditelně napne, vyhladí a zůstane tak po dobu několika měsíců. Pak ji znovu můžeme aktivovat. 

VÝSLEDKY JSOU VIDITELNÉ HNED PO PRVNÍM OŠETŘENÍ A TO DLOUHODOBĚ AŽ NĚKOLIK MĚSÍCŮ.

 Jak to děláme.

Ošetření je celé bez použití injekčních metod, výplní nebo chirurgických zákroků. Výborného vzledu ošetřených oblastí dosáhneme pomocí přístroje BTL EXILIS PROTÉGE ELITE a to bez rekonvascence a omezení běžného denního režimu. V krátkém čase a zároveň při zachování komfortu a bezpečnosti klientek docílíme silného zpevnění, vyhlazení kontur a redukce přebytečného podkožního tuku na podbradku. Na krtku vyhladíme jemné i středně hluboké vrásky a redukujeme přebytečný podkožní tuk.  

Nejlepší efekt se dostaví po 4 sezeních a přetrvá několik měsíců.

 

Jak to funguje?

Působením kombinace výkonné monopolární radiofrekvence a fokusovaného ultrazvuku do nejhlubších vrstev pokožky rozvolníme ochablá kolegenová vlákna. Sloučením obou energií dochází k remodelaci, obnově a zahuštění kolagenových vláken. Tak se přirozeně aktivuje tvorba nových pevných vláken kolagenu. Fibroplasty začnou vlivem tepelné energie produkovat více kolagenu a tak dochází k omlazení pokožky.  Přístroj PROTÉGE ELITE snižuje počet sezení potřebných k dosažení potřebného efektu a dvojnásobně prodlužuje jeho účinek! Ošetření je prospěšné pro pokožku až několik měsíců.

OBJEDNAT OŠETŘENÍ