+420 603 540 531 moon@email.cz

MIKRODERMABRAZE – SkinPeeler

Mikrodermabraze je nejmodernější typ peelingu. Díky osvědčené mikrodermabrazi REVIDERM se pokožka zbaví poškozených buněk a zbytků a poté se cíleně dodají chybějící účinné látky. Vícenásobná ocenění přístroje REVIDERM  Skin Peeler odstraňuje veškeré pochybnosti o funkčnosti a  znatelném zlepšení vzhledu pokožky.

ULTRAZVUK

Ultrazvuk rozkmitává buňky pokožky a působí jako mikromasáž  na celou ošetřovanou oblast. Stimuluje krevní oběh a buněčný metabolismus. Pomáhá zapracovat účinné látky hluboko do pokožky. Osvědčená a účinná metoda kosmetického očetření.

MIKRONEEDLING

Vaše pokožka bude kompletně regenerována a zpevněná, vrásky a velké póry se zjemní. Stimulace tvorby kolagenu, elastinu a hyaluronu vede k výrazně lepší struktuře pokožky a jejímu omlazení. Nejúčinnější metoda pro rychlé omlazení a regeneraci pokožky. Znatelné a dlouhotrvající účinky. (až 8 měsíců)

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Krásné a výrazné řasy, to je sen mnoha žen. Přesně takové řasy budete mít od nás. Metoda lepení řasa na řasu je ověřená, řasy vypadají přirozeně, nezatěžují oči a dlouho vydrží.