+420 603 540 531 moon@email.cz

Mikrojehličkování – intenzivní mezoterapie 

Nejmodernější technologie pro bezbolestnou mikrojehličkovou mezoterapii.

 • regeneruje pokožku
 • zpevňuje kontury
 • odstraňuje vrásky
 • odstraňuje pigmentové skvrny
 • odstraňuje následky po Akné

(R)EVOLUCE V MIKROJEHLIČKOVÁNÍ 

Mikrojehličkování od REVIDERM je dokonalé hloubkové omlazení pleti s dlouhodobým účinkem. Působí i na hluboké vrásky kolem očí a rtů. Zpevňuje kontury obličeje a krku, stimuluje seberegenerační schopnosti pokožky, zlepšuje její pevnost i vzhled. Aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu v pleti. Efekt je dlouhodobý už po provedení 4 sezení. (až několik měsíců)

Mikrojehličkování přístrojem SkinNeedler, spolu s originálními a patentovanými koncenráty vytváří účinný systém pro bezbolestné, bezpečné a velmi efektivní ošetření.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Jak u nás ošetření probíhá

Po důkladném odlíčení, aplikujeme enzymatický koncentrát a enzymatickou pastu. Tak se důkladně odstraní nečistoty a zbytky make-upu. To je velmi důležité před provedením jehličkování.  Při mikrojehličkování přístrojem REVIDERM – SkinNeedler používáme vždy novou sterilní jednorázovou hlavici s deseti speciálními mikrojehličkami. Ošetření je velmi rychlé a bezbolestné a to díky rychlosti vpichů (150 vpichů za sekundu), které jsou řízeny počítačem.
Metoda je velmi přesná, bezpečná a rychlá. Při jehličkování používáme pouze speciální originální a patentovaná aktivní séra REVIDERM.  Pro každého klienta jsou jednorázová a speciálně sterilně balená.  Tyto speciální koncentráty bez konzervantů, vyvinuté speciálně pro jehličkování, pronikají díky vzniklým mikrokanálkům hluboko do pokožky. Vyplňují ji a prohlubují následný výsledek ošetření podle druhu koncentrátu (Lifting contour, Purifying, Neuro sensitive).  Na závěr ošetření aplikujeme speciální silně zklidňující masku s mikrostříbrem a ochranný UV filtr 30. Po ošetření se můžete hned vrátit k běžným činnostem, pleť je cca 2 hodiny mírně začervenalá.

Po jehličkování se zvyšuje produkce kolagenu, elastinu a hyaluronu, nezbytných pro pružnost a pevnost pojivové tkáně. Výsledek je rychlý a ihned viditelný už po prvním ošetření. Maximálního efektu, který vydrží až několik měsíců dosáhneme po 4 až 6 ošetřeních. Kúru je vhodné doplnit o speciální sadu na domácí péči Post Needling Kit, která prohlubuje regenerační a hojivé procesy. 

Jehličkování REVIDERM – SkinNeedling je jedno z nejúčinnějších ošetření proti stárnutí pleti, ochabnutí kontur a vráskám.

METODA JE BEZBOLESTNÁ, NEPOUŽÍVÁME ŽÁDNÉ ZNECITLIVUJÍCÍ PŘÍPRAVKY.

S přibývajícím věkem organizmus produkuje stále méně kyseliny hyaluronové,  která je tělu vlastní a je vázaná v tkáních. Tento proces způsobuje úbytek vody v pokožce a vede k jejímu předčasnému stárnutí a vzniku vrásek. Díky používání speciálních peptidů a kyseliny hyaluronové v mezoterapii mikrojehličkováním,  je pokožka schopná udržet si mnohem více vlhkosti a stimulovat tvorbu nového kolagenu a elastinu. Pokožka je ošetření viditelně omlazená bez vrásek a krásně pevná.

Mikrojehličkování můžeme provádět individuálně podle potřeby klienta, ale výrazný účinek se dosáhne ve formě kúry 4 až 6-ti ošetření  v časovém odstupu 14 dnů. Efekt je viditelný  už po prvním ošetření, ale nejvýraznější je po třetím sezení. Dosažený výsledek se postupně a neustále zlepšuje a vydrží až 8 měsíců od posledního ošetření.

Po každém sezení je důležitá domácí péče po dobu 3 dnů.

 • ochrana před UVA UVB IR zářením nejlépe produktem Reviderm – Solar SkinShield SPF 30, nebo použitím Needling Kitu, sady speciálně po mikrojehličkování, která zabezpečí rychlou regeneraci, zklidnění pokožky i ochranu před UVA UVB IR zářením.

(R)evoluce v mikrojehličkování

V čem je jehličkování REVIDERM – SkinNeedler tak revoluční?

Ve srovnání s ostatními způsoby jehličkování je 

 • přesnější – mikrojehličky uspořádané v řadě zaručují přesné ovládání a lepší efekt ošetření. Velice přesné vedení umožňuje dokonale ošetřit zejména oční okolí
 • jemnější – nezpůsobuje roztržení nebo rýhy v tkáni a funguje prakticky bezbolestně  = dokonalý výsledek ošetření bez rekonvelescence
 • efektivnější – velice výkonný motor s výkonem 4,5 W a výběr frekvencí vpichů zaručuje rychlé a čisté vpichy bez poškození pokožky
 • bezpečnější – použitím jednorázových a sterilních jehel a patentovaných koncentrátů od stejné značky je zajištěna bezpečnost a kompaktibilita

Spolu s vysoce koncentrovanými originálními séry aktivních látek, se dále ještě více zvýrazňuje a prodlužuje výsledek mikrojehličkování.  Metoda je vhodná pro všechny typy pletí včetně citlivé.

CENÍK MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

 • AKCE 50% MIKROJEHLIČKOVÁNÍ OBLIČEJE A KRKU Z 3990Kč ZA 1995Kč
 • AKCE 50% MIKROJEHLIČKOVÁNÍ OBLIČEJE A KRKU A DEKOLTU Z 7080Kč ZA 3540Kč
 • Ošetření se dá koupit S 50% SLEVOU a to platbou na účet 115- 2094500207/0100 variabilní symbol je vaše tel.číslo, do poznámky prosíme vaše jméno a slovo MIKROJEHLIČKOVÁNÍ. Po zaplacení obdržíte formou sms KOD pro objednání vašeho termínu, který můžete rezervovat na tel. +420 603 540 531. Kód platí 2 měsíce od zaplacení.
 • OBJEDNÁVEJTE na tel. +420 603 540 531  Sabina Brožek