+420 603 540 531 moon@email.cz

Ošetření ultrazvukem

ULTRAZVUK REVIDERM
dermokosmetické ošetření s ultrazvukem


REVIDERM s ultrazvukem
Speciální kosmetické ošetření

Více o variantách a cenách ošetření


Ultrazvuk REVIDERM Kosmetika s ultrazvukem, oblíbená metoda ošetření.
Při použití ultrazvuku  REVIDERM  je pokožka jemně a šetrně ošetřená, omlazená a celkově stimulovaná. Zlepšuje také výsledky estetických zákroků. Ošetřením získáme dva základní výsledky – zpevnění a omlazení. Vysokofrekvenční technologie pro zpevnění pokožky je cílená, vysoce účinná s dlouhodobými účinky. Tyto  vlastnosti řadí tuto metodu k nejoblíbenějším v kosmetických institutech.
 
Jak ošetření REVIDERM Ultrasound probíhá?
Ultrazvuk REVIDERM působí na pokožku přes speciální ultrazvukový gel, který zesiluje jeho účinek a silně hydratuje pomocí výplňové kyseliny hyaluronové. Každá ultrazvukem ovlivněná částice v pokožce se pohybuje ve směru šíření  ultrazvukové vlny. Neustále měnící se fáze ultrazvuku působují na unavenou tkáň minimální změnou tvaru buněk. Tyto procesy vytváří mikromasáž , současně stimulují přirozenou ochrannou funkci pokožky a posilují její odolnost.
Při použití ultrazvuku před nebo po provedení estetických procedur, se pozitivně ovlivňuje jejich dlouhodobí efekt. Díky vysoké frekvenci až 10 MHz – je vlnění účinně absorbováno do horních vrstev kůže a způsobuje velmi intenzivní mikromasáž, hlavně v horní dermis, která tkáně viditelně zpevní.
Ultrazvuk ovlivňuje strukturu vaší pokožky, dělá ji propustnější a optimálně ji připraví na následnou péči. Vybrané přípravky nebo účinné složky pronikají do hlubších vrstev kůže a mají vynikající vliv na dobrý výsledek ošetření.
 
Ještě lepší výsledky ošetření získáme kombinací mikrodermabraze a ultrazvuku .
 
Pro koho je léčba ultrazvukem REVIDERM vhodná?
Ultrazvukové ošetření je vhodné použít  na:

– vrásky
– unavenou pleť
– suchou pleť
– bledou, špatně prokrvenou pleť
– nečistou a problematickou pokožku

 
Jak dlouho trvá ošetření ultrazvukem REVIDERM?
Samotné ultrazvukové ošetření trvá asi 30 minut. Ultrazvuk REVIDERM může být použitý samostatně nebo jako další metoda u jiných ošetření.
 

Musí být pleť po ošetření ultrazvukem nějak speciálně ošetřena?
Existují speciální beauty boostery, které optimálně hydratují i náročnou pleť. Nejčastěji se používají tyto tři účinné látky:

kyselina hyaluronová – silně hydratuje, zlepšuje tonus a vytváří zářivý vzhled.
“anti-agingový” vitamín C chrání kůži před oxidačním poškozením a podporuje tvorbu kolagenu.
boostery s vysokou hodnotou retinolu, nejsilnější formu vitaminu A, která zpomaluje proces stárnutí pokožky.

Jak často by se mělo ošetření ultrazvukem  REVIDERM provádět ?
Pro okamžité viditelné zlepšení může být i jednorázově. Pro dlouhodobější výsledky je v každém případě potřeba více aplikací. Nejlepší je udržovací péče každé čtyři týdny.
Ultrazvuková kosmetika vám nabízí možnost dalších pozitivních účinků a bezbolestné aplikace. Je to skutečná alternativa pro ty z vás, kteří nechtějí, řešit vrásky injekcemi nebo Botox.
Existují důvody, proč není ultrazvuk REVIDERM možný?
Ultrazvuková ošetření nemají většinou nežádoucí účinky. Existují však některé kontraindikace, u nichž se nedoporučuje ultrazvuk použít, jako je zánět, kardiostimulátor, poruchy oběhu, těhotenství, atd.
Kolik stojí ultrazvuk Reviderm?
Cena je závislá na typu pleti a kombinaci ošetření. Více v kapitole “Ošetření”
Je ultrazvuková léčba REVIDERM bolestivá?Ultrazvuková kosmetika vám nabízí využít maximálního potenciálu účinných látek a bezbolestné aplikace.