+420 603 540 531 moon@email.cz

MIKRODERMABRAZE SkinPeeler 

Intenzivní peelingová procedúra na principu spirálovitého toku mikro krystalů oxidu hlinitého a vakua. Krystaly jemně odstraňují zrohovatělé buňky pokožky a vyhlazují reliéf pokožky a upravují její vzhled. Odstraňují se odumřelé a poškozené kožní buňky, čistí se póry a vyhlazují kožní nerovnosti a jemné vrásky. Aktivuje se tvorba kolagenu a nových buněk, stimuluje se mikro cévní systém kůže a biochemické pochody. Urychluje se keratinizace kůže a tím se zrychlí tvorba nových kvalitních buněk kůže.

Ošetření přístrojem SkinPeeler REVIDERM je bezbolestné a jemné s okamžitě viditelnými výsledky. Nejlepších výsledků dosáhneme v kúře 4-6 ošetření . Pokožka ošetřená krystalickou dermabrazí je viditelně jasnější pevnější a čistější.

 

Ošetření viditelně

 • zlepšuje stav aknózní pleti a rozšířených pórů
 • vyrovnává reliéf pokožky a vyhlazuje jemné vrásky
 • efektivně zpevňuje pleť a zlepšuje její pružnost a kvalitu kůže
 • zlepšuje mikrocirkulaci a imunitu pokožky
 • rychle startuje samoregenerační procesy v pokožce

 CENÍK MIKRODERMABRAZE

 • 1 Ošetření 1hod……………………………….2200
 • PODZIMNÍ AKCE DERMABRAZE + ULTRAZVUKOVÁ MASKA ZDARMA.  

  Ošetření pro odstranění hrubé kůže a nerovností po letním slunci, vyčistí póry, pleť sjednotí a vyhladí, nastartuje sebe regenerační procesy kůže. Navíc Zdarma ULZ PROCEDURA – maska, která se zapracuje ultrazvukem. Obsahuje Lifting booster koncentrát, který hydratuje, vypíná a obnovuje pleť. Napište na telefon +420 603 540 531 vaše jméno slovo DERMABRAZE  a my vám pošleme podklady k platbě. Po zaplacení obdržíte kód se kterým si můžete zarezervovat svůj termín na stejném tel.čísle. Akce platí pouze do 30.9.2022  kdy zaplacené kódy můžete uplatnit do 30.10.2022 první sezení a pokud zakoupíte více sezení tak další můžete vyčerpat do 20.12.2022.

   

Výhody Mikrodermabraze

 • Mikrodermabrazí SkinPeeler nejenom omladíme pleť ale viditelně a dlouhodobě ovlivníme  i problematickou pleť se sklonem k akné, pleť s kuperózou (s červenými žilkami) . Při ošetření dermabrazí se pleť dokonale připraví na čištění a na přijímání účinných látek z produktů dermokosmetiky REVIDERM.