+420 603 540 531 info@skinmedics.cz

O NÁS

Práce v našem oboru nás fascinuje, baví a naplňuje tak, že je součástí

V roce 1996 jsme otevřeli kosmetický salon Smaragd v Kaplici, který byl jeden z  1. salonů v luxusním, ale příjemném a osobním stylu. Na tu dobu byl zcela vyjímečný. Snažili jsme se o domácké prostředí, kde se budete cítit příjemně, ale zároveň pocítíte i dotek nadstandardní moderní péče, maximální hygienu a zájem. Ano zájem přímo a jen o vás.

Díky zahraničním stážím jsme přivezli do Jižních Čech spoustu novinek. Jako první jsme dělali dnes už velice oblíbenou trvalou na řasy, kterou jsem se naučila přímo u školitelek ve Španělsku …. a další. Spolupracovali jsme a dále spolupracujeme s osobnostmi v našem a příbuzných oborech. Dlouhodobě jsme se věnovali školitelské činnosti.
… a protože jsme se dlouhodobě věnovali několika činnostem na několika místech najednou, rozhodli jsme se, že se usadíme na jednom centrálním, kde budeme cíleně působit a aplikovat naší dlouhodobou praxi. V květnu 2018 jsme otevřeli pro naše klienty, kteří za námi různě putovali přímo v Českých Budějovicích malou provozovnu na Poliklinice Pražská.

červenci 2019 jsme rozšířili  malou provozovnu na celé centrum, které nese jméno Skinmedics.

Název vychází z naší teorie, že tam kde končí běžná kosmetika naše péče začíná.

Naší myšlenkou a cílem je pracovat s pletí a tělem klienta tak, aby jsme podporovali a aktivovali seberegenerační procesy kůže i těla přirozeně,  nejmodernějšími neinvazivními technikami na odstraňování následků stárnutí. Vybavili jsme centrum nejkvalitnějšími přístroji s nejnovějšími technologiemi v hodnotě několika milionů korun.

Školíme se, získáváme nové poznatky a děláme vše proto o aby vám byly procedury, které jsou už opravdu intenzivní co nejvíce příjemné a měli vysokou efektivnost. Naším cílem a radostí je zdravá pleť bez žilek, pigmentací, hlubokých vrásek. Bez ochabnutí s krásnou strukturou, skvěle vyčištěná a pěstěná, bez napíchaných cizorodých látek… Jak říkám klientkám : Ano stárneme všichni, ale důležité je abychom stárly jak se říká s grácií.

A tímto stylem je možné pracovat i s tělem, viz náš přístroj BTL UNISON nebo labioplastika, laserové omlazení rukou a jiné.

Společnými dloholetými zkušenostmi v oboru, exelentním vybavením, nabídkou služeb a vytvořením vhodných prostor jsme pro vás otevřeli novou moderní kliniku estetické péče v centru Českých Budějovic. Váš zájem a radost z krásných výsledků nás moc těší … a tak slovy naší klientky…. „Chodím sem tak ráda, miluji ten pocit po ošetření.“
Skinmedics – miluji ten pocit. 

 

Bezplatná konzultace:

SABINA BROŽEK

tel. +420 603 540 531

Co u nás najdete

Nejlepší péči o pleť a tělo

Individuální přístup v omlazování , nebo formování postavy.

Účinnou trvalou depilaci

Bezbolestná, rychlá depilace výkonným přístrojem od BTL

Lékařskou dermokosmetiku

„Pomožme pleti, aby si pomohla sama“ motto naší značky REVIDERM, kterého se držíme.

Objednejte se

Domluvit si u nás ošetření, nebo nezávaznou konzultaci stavu pleti, depilaci nebo kúru na zlepšení celulitidy je snadné.

Stačí zavolat nebo použít kontaktní formulář.