+420 603 540 531 moon@email.cz

Co u nás najdete

Nejlepší péči o pleť a tělo

Individuální přístup v omlazování , nebo formování postavy.

Účinnou trvalou depilaci

Bezbolestná, rychlá depilace výkonným přístrojem od BTL

Lékařskou dermokosmetiku

„Pomožme pleti, aby si pomohla sama“ motto naší značky REVIDERM, kterého se držíme.

O NÁS

Práce v našem oboru nás fascinuje, baví a naplňuje tak, že je součástí.

V roce 1996 jsme otevřeli kosmetický salon Smaragd, který byl jeden z  1. salonů v Jižních Čechách v luxusním, ale příjemném a osobním stylu. Na tu dobu byl zcela vyjímečný. Snažili jsme se o domácÍ prostředí, kde se budete cítit příjemně, ale zároveň pocítíte i dotek nadstandardní moderní péče, maximální hygienu a zájem. Ano zájem přímo a jen o vás.

Díky zahraničním stážím jsme přivezli do Jižních Čech spoustu novinek. Jako první jsme dělali dnes už velice oblíbenou trvalou na řasy, kterou jsem se naučila přímo u školitelek ve Španělsku …. a další. Spolupracovali jsme a dále spolupracujeme s osobnostmi v našem a příbuzných oborech. Dlouhodobě jsme se věnovali školitelské činnosti.
… a protože jsme se dlouhodobě věnovali několika činnostem na několika místech najednou, rozhodli jsme se, že se usadíme na jednom centrálním, kde budeme cíleně působit a aplikovat naší dlouhodobou praxi. V květnu 2018 jsme otevřeli pro naše klienty, kteří za námi různě putovali přímo v Českých Budějovicích malou provozovnu na Poliklinice Pražská.

červenci 2019 jsme rozšířili  malou provozovnu na celé centrum, které nese jméno Skinmedic.

Název vychází z naší teorie, že tam kde končí běžná kosmetika naše péče začíná.

Naší myšlenkou a cílem je pracovat s pletí a tělem klienta tak, aby jsme podporovali a aktivovali seberegenerační procesy kůže i těla přirozeně,  nejmodernějšími neinvazivními technikami na odstraňování následků stárnutí. Vybavili jsme centrum nejkvalitnějšími přístroji s nejnovějšími technologiemi v hodnotě několika milionů korun.

Školíme se, získáváme nové poznatky a děláme vše proto o aby vám byly procedury, které jsou už opravdu intenzivní co nejvíce příjemné a měli vysokou efektivnost. Naším cílem a radostí je zdravá pleť bez žilek, pigmentací, hlubokých vrásek. Bez ochabnutí s krásnou strukturou, skvěle vyčištěná a pěstěná, bez napíchaných cizorodých látek… Jak říkám klientkám : Ano stárneme všichni, ale důležité je abychom stárly jak se říká s grácií.

A tímto stylem je možné pracovat i s tělem, viz náš přístroj BTL UNISON nebo labioplastika, laserové omlazení rukou a jiné.

Společnými dloholetými zkušenostmi v oboru, exelentním vybavením, nabídkou služeb a vytvořením vhodných prostor jsme pro vás otevřeli novou moderní kliniku estetické péče v centru Českých Budějovic. Váš zájem a radost z krásných výsledků nás moc těší … a tak slovy naší klientky…. „Chodím sem tak ráda, miluji ten pocit po ošetření.“
Skinmedic – miluji ten pocit. 

 

Bezplatná konzultace:

SABINA BROŽEK

tel. +420 603 540 531

Objednejte se

Domluvit si u nás ošetření, nebo nezávaznou konzultaci stavu pleti, depilaci nebo kúru na zlepšení celulitidy je snadné.

Stačí zavolat nebo použít kontaktní formulář.