+420 603 540 531 moon@email.cz

LASEROVÁ  REDUKCE PIGMENTOVÝCH SKVRN

Pigmentové projevy, jejichž podstatou je nahromadění kožního pigmentu (melaninu) vlivem nejrůznějších faktorů ať už jsou to projevy stárnutí kůže, hormonální příčiny, nadmíra slunění, ale i určitý okruh kožních pigmentací vznikající i v mladším věku odbouráváme pomocí speciálního programu.

Velikost a velmi intenzivní chlazení krystalu zaručuje vysoký komfort a bezbolestnost během ošetření, které je velmi rychlé. Před odstranění pigmntových lézí je v některých případech nezbytné vyšetření erudovaným kožním lékařem, který určí, která hyperpigmentace je přístrojem odstranitelná. U standardních hyperpigmentací lze ošetření udělat ihned po odborné konzultaci u nás.

Následně ihned pleť ošetříme BTL POSTLIGHT , což je světelná terapie, která urychluje regeneraci, zklidnění a hojení pleti. Monochromatické pulzní LED světlo pozitivně stimuluje produkci kolagenu v tkáni. Urychluje hojení pokožky a vyhlazuje vrásky. Ošetření je jednoduché, příjemné a velice rychlé. Tato vědecky ověřená metoda zrychlí vymizení zarudnutí a podpoří hojení pokožky po aplikaci laserů. 

doporučujeme 1 den vynechat welness procedury (sauna, plavání) a striktně používat kvalitní UV filtr 30+. 

AKCE BLACK FRIDAY…….. 2 sezení celý obličej včetně laserového omlazení cca 100 pulzů/ cca půl hodiny za 3600Kč. Druhé sezení ideálně po 3týdnech.

AKCE BLACK FRIDAY…….. 2 sezení celý hřbety rukou cca 50 pulzů/ cca půl hodiny za 2400Kč. Druhé sezení ideálně po 3týdnech.

Balíček dvou ošetření se dá koupit platbou na účet 115- 2094500207/0100 variabilní symbol je vaše tel.číslo, do poznámky prosíme vaše jméno a slovo PIGMENT pokud vyberete ošetřit ruce tak slovo RUCE. Můžete i spojit pokud potřebujete ošetřit obličej i ruce.  Po zaplacení obdržíte formou sms KOD pro objednání vašeho termínu, který můžete rezervovat na tel. +420 603 540 531. Akce platí pouze do 20.12.2022  kdy zaplacené kódy můžete uplatnit do 20.1.2023 první sezení a druhé můžete vyčerpat do 20.2.2023.

CENÍK REDUKCE PIGMENTOVÝCH SKVRN

  • Do 10 pulzů………………….1100
  • Do 20 pulzů………………..1700
  • Do 40 pulzů……………….2500
  • Nad 40 pulzů……………..3500
  • Redukce skvrn na hřbetech rukou 1 sezení…1800
  • Redukce skvrn na hřbetech rukou 3 sezení…4500

OBJEDNÁVKA OŠETŘENÍ

GDPR

AKCE

15 + 15 =

Nejnovější technologie nám umožňují provádět ošetření extrémně rychle, komfortně.

Nejnovější technologie od firmy BTL zaručuje výrazné výsledky a bezbečnost při ošetření. Díky účinnému termoelektrickému chlazení safírového krystalu přístroje je ošetření komfortní a minimalizuje riziko tepelného poškození pokožky. Můžete vrátit ke svým běžným denním činnostem. Po ošetření je nutné pleť 30 dní po aplikaci chránit přípravkem s UV filtr 30+. Nejlépe od REVIDERM

 

Ke každému ošetření Pigmentací LED terapie ZDARMA

BTL POSTLIGHT – LED světelná terapie, kterou u nás v centru používáme ZDARMA, po každém ošetření IPL na podporu fotomodulace (tj. regenerace, zklidnění a hojení pleti).

pokožku ošetříme ZDARMA POSTLIGHT – LED světelnou terapií. Monochromatické pulzní LED světlo pozitivně stimuluje produkci kolagenu v tkáni. Urychluje hojení pokožky a vyhlazuje vrásky. Ošetření je jednoduché, příjemné a velice rychlé. Tato vědecky ověřená metoda zrychlí vymizení zarudnutí a podpoří hojení pokožky po aplikaci IPL a laserů.