+420 603 540 531 moon@email.cz

DEZINFEKČNÍ PRACÍ KONCENTRÁT

 

Dezinfekční koncentrovaný prostředek na praní prádla OXY ACTIVE  se nám velice odsvědčil a hlavně díky němu zaručujeme našim klientům tu nejlepší hygienu. OXY používáme už více než 5 let ve firmě i doma. Nyní jsme se rozhodli tento účinný a koncentrovaný prostředek zprostředkovat i vám. Není to běžný prací prostředek, jedná se o koncentrát tak vyjde  jeden prací cyklus od 5,90 Kč.

Ničí parazity, bakterie i viry, odstraňuje skvrny, je ideální pro alergiky, lidi s ekzémy, kojence. Dezinfikuje pračku a odstraňuje z ní slizy, plísně a zápach. Nezatěžuje životní prostředí je zcela biologicky odbouratelný. Ideální pro údržbu ochranných látkových roušek.

OXY ACTIVE 5 kg – koncentrát na 100 praní 

Ekologický dezinfekční prací koncentrát v prášku na bázi kyslíku, peroxidu vodíku a sody na praní bílého i barevného prádla. Díky svému aktivnímu složení skvěle dezinfikuje prádlo a je silný při odstraňování skvrn. Už od 5,90 Kč za jedno praní.

Výborně se hodí na praní a dezinfekci ochranných látkových roušek.  Díky dobré snášenlivosti zabráníte podráždění pokožky. 

Aktivní síla kyslíku odstraní i odolné skvrny

PROČ OXY ? 

  • Dezinfikuje – kyslík a peroxid vodíku z prášku dezinfikuje prádlo i vaši pračku
  • Odstraňuje skvrny – intenzivně působí na skvrny od kávy, krve, trávy
  • Bílé prádlo je krásně bílé a nezažloutne – díky aktivnímu kyslíku
  • Barevné prádlo – neporuší intenzitu barev, odstraní skvrny
  • Hypoalergenní – vhodný pro malé děti, alergiky, ekzematiky a atopickou pokožku
  • Zcela biologicky odbouratelný – vhodný pro domácí čističky, neobsahuje fosfáty a optické zjasňovače, je zcela rozpustný.
  • Extra účinný – obsahuje pouze účinné látky a žádná plnidla v běžných prášcích je účinných látek 3-15%

Proniká hluboko do tkanin a je účinný i při nízkých teplotách. Odstraňuje nepříjemné pachy, zesvětluje bílé prádlo.

 Jednoduše přidejte do každého praní cca 50 g. U alergiků nepoužívejte avivážNávod na správné použití výrobku najdete na etiketě.

OBJEDNÁVKA