+420 603 540 531 info@skinmedics.cz

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS – České Budějovice

Dlouhé, krásné, zatočené a husté řasy jsou velkým snem mnoha žen. Oči nejvíce přitahují pozornost a vyvolávají první dojem. Krásné řasy přidávají na atraktivnosti a vytváří dojem větších a otevřenějších očí.
K vylepšení tohoto důležitého prvku krásy se používá mnoho prostředků jako je prodlužování řas, lepení umělých řas, řasenky, linky, séra na růst řas, barvení řas či tvalé na řasy nebo lash lifting a lash botox.

Prodlužování řas, Skinmedics České Budějovice 

Prodlužování řas je oblíbená metoda

Nejrychlejší a nejvíce viditelná metoda je permanentní prodlužování a zahušťování řas. Nalepením syntetických řas stylem řasa na řasu dosáhneme krásného efektu výrazných očí  a dlouhých zatočených řas bez každodenního používání a odličování řasenky. Proto je tato metoda tak oblíbená.
S řasami od nás máte jistotu, že vypadáte vždy upraveně a nemusíte se bát rozmazaných očí. Ať už chodíte často plavat jste na dovolené nebo si ráda zapláčete, vždy budete mít krásné oči.

Při profesionální aplikaci je důležité dbát na kvalitu a preciznost lepení, bezpečnost a hygienu. Vše je potřeba udělat tak aby nedošlo k poškození  vlastních řas klientky a zajištění možnosti dlouhodobého nošení. Pro dosažení přirozeného vzhledu prodloužených řas a výrazného pohledu, využívám různých kombinací délky a síly řas.
Řasy jsou voděodolné ihned po nalepení, jsou lehké a na očích je ani neucítíte a vydrží krásné 3-4 týdny. Potom se musí doplnit, aby byly krásné jako po první aplikaci. Pro aplikaci používáme syntetické řasy na které snižují pravděpodobnost vzniku alergie. Nepoužíváme přírodní norkové řasy, které jsou náročnější na údržbu a mohou způsobit alergickou reakci. Použitá lepidla jsou pro profesionální použití jsou rychlé schnoucí s malou produkcí výparů a tím  minimalizuje vznik alergických reakcí i u citlivých klientů.

 

Péče o řasy po prodloužení a zahušťování

 

Péče po prodloužení řas je velmi jednoduchá a rychlá. Nejdůležitější je udržovat řasy po prodlužování a celé oční víčko čisté.  Většinou řasy stačí umýt vodou, nejlépe při sprchování, popřípadě odmastit čistící pěnou nebo gelem, které jsou vhodné na oční okolí. Nepoužívejte odličovače s obsahem olej. Většinou to jsou dvousložkové odličovače (mastnota narušuje lepidlo). Po omytí je nejlepší nechat řasy přirozeně uschnout anebo si můžete přebytečnou vodu opatrně odsát papírovým ubrouskem. Nepoužívejte vatové tamponky! mohly by se zachytit za spoje nalepených řas a řasu vytrhnou. Navíc vlákna z tamponků pak zůstávají v řasách a nevypadá to dobře. Nakonec řasy pročešte kartáčkem na řasy, který u nás dostanete k první aplikaci zdarma.

Protože při prodlužování řas používáme urychlovač polymerizace lepidla, je lepidlo rychle vyzrálé a řasy jsou voděodolné ihned po nalepení. Proto se už nemusí řešit omezení kontaktu s vodou na prvních 24 hodin.

Doporučení

 

Obecně nedoporučuji používat žádnou řasenku na prodloužené řasy, ale pokud už řasenku použijete nesmí to být voděodolná řasenka (rozpouští lepidlo a řasy pak hůř  drží). Dále není vhodné si oči zbytečně příliš mnout nebo za řasy tahat. Řasy budou pak více padat.  Kosmetiku na ošetření očního okolí používejte opatrně a vyhněte se kontaktu krému a řas. Nesnažte se řasy sami odstranit, může dojít k poškození vlastních řas. U nás vám je bezpečně odstraníme. Objednejte se včas na další doplnění za 3 až 4 týdny, zajistíte si tak stále dokonalý vzhled vašich očí.

 

Jak vidíte péče o prodloužené řasy je jednoduchá a rychlá.  Proto je prodlužování řas tak oblíbené u klientek, které nechtějí každý trávit čas líčením očí, nebo mají problémy se snášenlivostí řasenek.

Je to jednoduché

 

Nosit prodloužené řasy je pohodlné a jednoduché. Péče o řasy je jednoduchá a rychlá, více o péči o prodloužené řasy je v tomto příspěvku.

První aplikace stojí 1500,- Kč a trvá okolo 2 hodin.  Doplnění vypadaných řas se dělá za 3-4 týdny, stojí od 650,- a trvá okolo 1 hodiny.

Používané řasy a lepidla jsou schválené pro používání v České republice a EU.

Pokud chce mít krásné řasy, které ani neucítíte rezervujte si svůj termín v Českých Budějovicích.