+420 603 540 531 moon@email.cz

LASEROVÁ  REDUKCE ŽILEK

Dokážeme redukovat menší žilky, hemangiomy, rozšířené žilky a kuperozu kdekoliv na těle od obličeje po dolní končetiny. Princip spočívá v navázání se IPL paprsku na červené krevní barvivo (hemoglobin) a za vzniku tepla způsobuje zánik nežádoucích cévek, které se následně vstřebají. Toto ošetření je velice rychlé, může být mírně bolestivé a pokožka může být po aplikaci v dané lokalitě krátkodobě začervenalá. Ale vlivem BTL postlight – LED světelné terapie, kterou poskytujeme zdarma pro nejlepší výsledky po ošetření, se pokožka rychle zklidní a rychle zregeneruje.

CENÍK REDUKCE ŽILEK

  • Do 10 pulzů………………….1100
  • Do 20 pulzů………………….1700
  • Do 40 pulzů………………….2500
  • Nad 40 pulzů………………..3500

Nejnovější technologie nám umožňují provádět ošetření extrémně rychle, komfortně.

Nejnovější technologie od firmy BTL zaručuje výrazné výsledky a bezbečnost při ošetření. Díky účinnému termoelektrickému chlazení safírového krystalu přístroje je ošetření komfortní a minimalizuje riziko tepelného poškození pokožky. Můžete vrátit ke svým běžným denním činnostem. Po ošetření je nutné pleť 30 dní po aplikaci chránit přípravkem s UV filtr 30+. Nejlépe od REVIDERM

 

Ke každému ošetření žilek LED terapie ZDARMA

BTL POSTLIGHT – LED světelná terapie, kterou u nás v centru používáme ZDARMA, po každém ošetření IPL na podporu fotomodulace (tj. regenerace, zklidnění a hojení pleti).

pokožku ošetříme ZDARMA POSTLIGHT – LED světelnou terapií. Monochromatické pulzní LED světlo pozitivně stimuluje produkci kolagenu v tkáni. Urychluje hojení pokožky a vyhlazuje vrásky. Ošetření je jednoduché, příjemné a velice rychlé. Tato vědecky ověřená metoda zrychlí vymizení zarudnutí a podpoří hojení pokožky po aplikaci IPL a laserů.