+420 603 540 531 moon@email.cz
Kyselina hyaluronová

SKINMEDICS  Hyaluron Acid

Jemné, dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem oblíbené kyseliny hyaluronové, která zajišťuje intenzivní hydratacia postupnou redukci drobných vrásek. Pleť je po aplikaci séra hladká a rozjasněná. Obsahuje 5% roztoku nizkomolekulární kyseliny hyaluronové. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

Aplikuje se pravidelně ráno a večer na celý obličej.

Obsah: 30 ml

 

Kyselina hyaluronová

SKINMEDICS  Body Form Lipored Ultra

Emulze k redukci tuku a celulitity. Přípravek s obsahem extraktu u mořských řas, středomořských bylin a kofeinu. Komplex přírodních aktivních látek napomáhá odbourávání tuků z podkoží v místě aplikace a zabraňuje k novému usazování tuku. Současně přispívá k redukci celulitidy.

Aplikujte na prohřátou pokožku pravidelně ráno a večer na oblasti nohou, stehen, hýždí, břicha nebo paží.

Obsah: 200 ml

Kyselina hyaluronová

SKINMEDICS  Anti Celulite Gel

Hydratující zpevňující gel pro ošetření pokožky těla. Zvyšuje její pružnost a napomáhá k odstranění celulitidy.

Aplikujte pravidelně hlavně ráno na oblasti nohou, stehen, hýždí, směrem od kotníků k tříslům. Aplikaci na břicho a hýždě je také směřujte k tříslům (směr toku lymfy).
Obsah: 200 ml

Kyselina hyaluronová

SKINMEDICS  Ïntenzive Hair Booster

3 měsíční kůra. Urychlovač vlasového růstu. Vysoce účinný připravek s obsahem aktivního komplexu aminokyselin, vitamínů a přírodních extraktů podporuje intenzivnější růst vlasů. Vlasy při pravidelné aplikaci viditelně zhoustnou, jsou silnější a pevnější.Obsažené aktivní látky upravují vývojové cykly vlasů a tím zajišťují jejich aktivní růst.

Vmasírujte prsty do pokožky hlavy pravidelně ráno a večer po dobu 3 měsíců ( jedno balení)
Obsah: 250 ml