+420 603 540 531 info@skinmedics.cz

ULTRAZVUKOVÁ TERAPIE REVIDERM

Ultrazvukové ošetření od REVIDERM velmi intenzivně omlazuje, zpevňuje a celkově stimuluje pleť. Je to skutečná alternativa pro ty z vás, kteří nechtějí, řešit vrásky injekcemi nebo Botox. Pro jakou pleť je léčba ultrazvukem REVIDERM vhodná?- unavenou pleť– suchou pleť– bledou, špatně prokrvenou pleť – nečistou a problematickou pokožku – na pleť s vráskami

Jak ošetření REVIDERM Ultrasound probíhá?

Ultrazvuk REVIDERM působí na pokožku přes speciální ultrazvukový gel, který ještě zesiluje jeho účinek a zárověň hloubkově hydratuje pomocí výplňové kyseliny hyaluronové, kterou obsahuje. Ultrazvuk vytváří hloubkovou „mikromasáž“, která tkáně viditelně zpevňuje. Ultrazvuk ovlivňuje strukturu pokožky, dělá ji propustnější a optimálně ji připraví na následnou péči. Přípravky nebo účinné látky pronikají do hlubších vrstev kůže a mají vynikající vliv na perfektní stav pokožky.

CENÍK ULTRAZVUKOVÉ TERAPIE

    • Beauty break ULZ ……………………………………..60 minut  950Kč
    • Beauty break ULZ …………………………………….75 minut  1350Kč
    • S Kolagen vlies maskou …………………………75 minut  1850Kč
    • S Hydrolage kolagenovou maskou…….90 minut  2100Kč
    • S Mikrodermabrazi ………………………………….90 minut  2100Kč

Okamžité viditelné zlepšení jsou znát už po prvním ošetření. Pro dlouhodobější výsledky je v každém případě potřeba více aplikací. Nejlepší je udržovací péče každé čtyři týdny. Velkou výhodou ultrazvuku je vysoká efektivita a bezbolestnost. Po aplikaci nejsou potřebná žádná omezení nebo rekonvalescence.

Ultrazvuková ošetření nemají většinou nežádoucí účinky. Existují však některé kontraindikace, u nichž se nedoporučuje ultrazvuk použít, jako je zánět, kardiostimulátor, poruchy oběhu, těhotenství, atd.