+420 603 540 531 moon@email.cz

ULTRAZVUKOVÁ TERAPIE REVIDERM

Ultrazvukové ošetření od REVIDERM velmi intenzivně omlazuje, zpevňuje a celkově stimuluje pleť. Je to skutečná alternativa pro ty z vás, kteří nechtějí, řešit vrásky injekcemi nebo Botox. Pro jakou pleť je léčba ultrazvukem REVIDERM vhodná?- unavenou pleť– suchou pleť– bledou, špatně prokrvenou pleť – nečistou a problematickou pokožku – na pleť s vráskami

Jak ošetření REVIDERM Ultrasound probíhá?

Ultrazvuk REVIDERM působí na pokožku přes speciální ultrazvukový gel, který ještě zesiluje jeho účinek a zárověň hloubkově hydratuje pomocí výplňové kyseliny hyaluronové, kterou obsahuje. Ultrazvuk vytváří hloubkovou „mikromasáž“, která tkáně viditelně zpevňuje. Ultrazvuk ovlivňuje strukturu pokožky, dělá ji propustnější a optimálně ji připraví na následnou péči. Přípravky nebo účinné látky pronikají do hlubších vrstev kůže a mají vynikající vliv na perfektní stav pokožky.

CENÍK ULTRAZVUKOVÉ TERAPIE

    • AKTIVAČNÍ ČISTÍCÍ ……………………………………..60 minut  1890Kč
    • S DERMABRAZÍ  ………………………………………….60minut  2300Kč
    • S HYDROLAGE  …………………………………………..60minut  2300Kč
    • Balíček 4 sezení AKCE „super péče za nejlepší ceny“, lze koupit do 31.8.2022 a vypotřebovat do 15.12.2022. Balíček lze koupit na recepci Skinmedic nebo napište na tel.+420 603 540 531 slovo „ULZ “ AKTIVAČNÍ, S DERMABARZI nebo S HYROLAGE a my Vám zašleme podklady k platbě. Po zaplacení pošleme elektronický poukaz na 4 sezení přímo na Váš e-mail. …….. se slevou 1200 z balíčku 4 ošetření.

Okamžité viditelné zlepšení jsou znát už po prvním ošetření. Pro dlouhodobější výsledky je v každém případě potřeba více aplikací. Nejlepší je udržovací péče každé čtyři týdny. Velkou výhodou ultrazvuku je vysoká efektivita a bezbolestnost. Po aplikaci nejsou potřebná žádná omezení nebo rekonvalescence.

Ultrazvuková ošetření nemají většinou nežádoucí účinky. Existují však některé kontraindikace, u nichž se nedoporučuje ultrazvuk použít, jako je zánět, kardiostimulátor, poruchy oběhu, těhotenství, atd.