+420 603 540 531 moon@email.cz

Zbavte se celulitidy pomocí nového BTL UNISON
Díky teplému počasí můžeme pocítit trochu ztrátu sebevědomí které se týká stavu našeho „letního těla“. Krátké kalhoty, plavky a jiné letní oblečení mohou způsobit, že se vaše tělo nachází tak trochu pod lupou – to je ten pocit, který je známý pokud nám vadí ta nezdolná celulitida. Ale díky novému přístroji BTL Unison – Emtone se ve skutečnosti můžete  celulitidy zbavit!

Bohužel, celulitida je velmi běžná: zhruba u 90% všech žen se za život objeví celulitida. Přestože je celulitida tak běžná, může být hlavním zdrojem frustrace a rozpaků – zejména v letních šatech nebo během intimních okamžiků. Pokud to zní povědomě, je čas rozloučit se s celulitidou a pozdravit Unison!

V tomto článku se dozvíte, jak se díku Unisonu celulitidy – bez cvičení, bez diety a bez rekonvalescence. ( Když ale zlepšíte svou stravu začnete s pohybem, tak budou výsledky mnohem lepší a trvalejší)

Jak Unison zbavuje celulitidy

Každá žena s celulitidou ví, že ani cvičení, ani dieta neodstraní nevzhledné hrudky a hrboly celulitidy. V minulosti byl jediný způsob, jak se zbavit celulitidy, obtížný a bolestivý proce. Ten vyžadoval riskantní operaci a zdlouhavé rekonvalescence. Ale s Unisonem je zbavit se celulitidy stejně snadné jako zavolat k nám do Skinmedics a naplánovat si bezplatnou konzultaci.

Ke vzniku celulitidy může přispět mnoho faktorů. BTL UNISON, který je nyní k dispozici u nás ve Skinmedics v Českých Budějovicích je jedinou řešením na trhu, která je schopná ovlivnit všechny faktory, které k celulitidě přispívají .

Celulitida se může objevit, když se zvětší podkožní tukové komory, nebo když se pod kůží hromadí metabolický odpad. Celulitida se může vyskytnout také u jedinců se špatným průtokem krve nebo se sníženou elasticitou kůže a nebo bývají jamky celulitidy  často produktem pevných kolagenových vláken.

Bez ohledu na příčinu celulitidy, je UNISON schopný zlepšit všechny  faktory, které přispívají k celulitidě.

Zařízení Unison – Emtone používané ve Skinmedics, bylo vytvořeno společností BTL, světovým lídrem v oblasti estetických ošetření. Unidon kombinuje tepelnou monopolární radiofrekvenci a mechanicky cílenou tlakovou energii a opravuje pokožku na buněčné úrovni – zvyšuje produkci kolagenu a elastinu v těle.

Když je pokožka omlazena a metabolický odpad je eliminován, ošetřená oblast se opět stává hladkou, pružnou a pevnou – a bez nerovností celulitidy.

Výhody používání Unisonu k odstranění celulitidy

Podle nedávného klinického výzkumu je Unison o 64% účinnější při tvorbě elastinu než jiná léčba celulitidy a 59% účinnější při produkci kolagenu.

Kromě toho bylo ve srovnání s jinými léčbami celulitidy na trhu prokázáno, že Unison je o 50% rychlejší. A pokud ani to nestačí, studie rovněž ukazují, že klienti Unisonu mají míru spokojenosti až 90%.

Zatímco většina našich klientů, dosahuje nejlepších výsledků po sérii 4 sezeních (plánovaných 1x týdně nebo dvakrát týdně), u některých možné celulitidu viditelně zlepšit už po jediném ošetření.

V závislosti na ošetřované oblasti trvá dokončení typické procedury Unisonu pouze 20 minut. A na rozdíl od postupů odstranění celulitidy v minulosti je Unison prakticky bezbolestný – někteří naši klienti porovnávají zážitek s masáží horkými kameny.

Unison navíc má nulovou rekonvalescence.  Jakmile ošetření s Unisonem skončí je možné hned se zapojit do normálních každodenních činností bez omezení.

Zbavte se celulitidy s BTL UNISON ve Skinmedics České Budějovice

Bývaly doby, kdy celulitida byla prostě jednou ze životních nešťastných realit. Ale díky UNISONU je zbavení se celulitidy rychlé, snadné a bezbolestné. Neinvazivní léčba celulitidy nikdy předtím nepřinesla takové pozoruhodné výsledky.

Díky ošetření Unison se můžete bez obav z celulitidy pohodlně oblékat i v létě jak budete chtít. Unison je bezpečnější a méně bolestivý než tradiční chirurgický zákrok a nabízí viditelné výsledky mnohem rychleji – bez rekonvalescence.

Pokud jste v Jižních Čechách, naplánujte si konzultaci u nás ve Skinmedics, abyste se dozvěděli více o tom, jak Unison zbavuje tělo celulitidy – a buďte připraveni vypadat skvěle v plavkách. Stihněte to ještě do konce léta!